Datum: 18.6.2017

Sezóna stolních tenistů skončila

Po posledním zápase v sezóně je čas na rekapitulaci sezóny stolních tenistů.

Do soutěží jsme přihlásili celkem 4 družstva.

V okresní soutěži nastupovali naši nejmladší hráči,kteří teprve sbírali první zkušenosti mezi muži.Pro 13-leté hráče to byla zkouška ohněm,ale nakonec si vedli vcelku slušně a mají motivaci se zlepšovat .Většinou nastupovali v sestavě-

Alois Blažek,Ondřej Pařil,Martin Pavič a Daniel Polášek.

Céčku v krajské soutěži se bohužel nepodařilo udržet,kdy opět nastupovali mladí odchovanci…tentokrát junioři Jakub Bělík,Matěj Mezera,Marcel Pavič a Michal Borovský.Přesto výkony některých hráčů jsou velkým příslibem do budoucna.Příští rok budou hrát okresní přebor mužů,kdy budou patřit mezi jednoznačné favority na postup zpět do krajské soutěže.

Béčko patřilo již před sezónou k jednoznačným favoritům krajského přeboru a svou roli jednoznačně potvrdili,kdy některé soupeře poráželi rozdílem třídy a celou soutěž vyhráli,čímž postoupili do divize-nejvyšší soutěže v Moravskoslezském kraji.

Družstvo nastupovalo v sestavě Dalibor Jiříček, Ota Schwarz,Ladislav Merenda a Vilém Randis.

Áčko po postupu do 2.ligy mělo jednoznačný cíl záchranu,což se nakonec po úspěšné baráži se Spartou Praha podařilo.Po výsledcích 12-6 v Praze a 15-3 doma bude hrát 2.ligu i příští rok.

Hráči nastupovali v sestavě Daniel Ondryáš,Radovan Polášek,Michal Masnica a Marek Záškodný.

Po sezoně již tradičně proběhly okresní přebory juniorů a mužů.

Velkou radost nám udělal náš nadějný junior Jakub Bělík,který celou soutěž vyhrál a po finálovém vítězství nad favorizovaným Vinckem z Nového Jičína získal titul okresního přeborníka.

V mužích se ve finále utkali naši hráči Radovan Polášek a Michal Masnica.Šťastněší byl nakonec Radoval Polášek,který

získal svůj premiérový titul.

Tato dvojice suverénně vyhrála i čtyřhru.Naprostou dominanci kopřivnických stolních tenistů podtrhuje umístění 5 hráčů v první osmičce jednotlivců a všechna 3 místa na stupních vítězů ve čtyřhře!!!

Touto cestou chceme zároveň požádat zájemce o sponzoring  oddílu stolního tenisu.

Případní zájemci o sponzoring mohou kontaktovat předsedu oddílu Ladislava Merendu na tel.603  33 88 04.

Dále nabízíme možnost konání turnajů pro společnosti a podniky včetně občerstvení a veškerého vybavení a komfortu,možnost pronájmu herny stolního tenisu s 5 stoly pro širokou veřejnost…